• Dzień Seniora

• 21 stycznia odbyła się w naszej szkole wspaniała uroczystość – Dzień Seniora. W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej dzieci z przedszkola i klas I-III  oraz starszych przedstawiły program artystyczny, na  który złożyły się nowoczesne jasełka oraz bardzo wzruszające wiersze i piosenki, a także pokazy taneczne. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy, nagradzając najmłodszych gromkimi brawami. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

Dziękujemy za zaszczycenie swoją obecnością!

Za wrażliwość, otwierającą serca na tych,
            którzy potrzebują pomocy.
            Za bezinteresowną chęć czynienia dobra.
            Za pomoc i ofiarność.

Zakończył się charytatywny Kiermasz Świąteczny, który odbył się
            w naszej szkole i przedszkolu. Dzięki Państwa szczodrości zebraliśmy kwotę 7135 zł, którą w całości przekazaliśmy na fundację siepomaga.pl/wiktoria-wrobel.
            Wszystkim, którzy odpowiedzieli na nasz apel i w jakikolwiek sposób włączyli się, aby wesprzeć chorą na SMA Wiktorię Wróbel z Nowego Sącza bardzo dziękujemy.

Serdeczne podziękowania składamy wolontariuszom za pomoc
            i zaangażowanie w organizację kiermaszu. To tylko dzięki Wam, jesteśmy w stanie robić tyle dobrego...

Dyrekcja Zespołu Szkół im. Stanisława Pigonia
            w Medyni Łańcuckiej

• Informacja

• Kwoty opłat za przedszkole oraz za obiady są dostępne w dzienniku elektronicznym, ale nie w aplikacji Dzienniczek Vulcan (wymaga aktualizacji). Wpłat można dokonywać wyłącznie na konto. Problemy z aplikacją Vulcan w zakresie odczytywania kwot nie są zależne od naszej placówki. Zgłaszamy na bieżąco usterki do dostawcy usług. Za utrudnienia przepraszamy.