• AKCJA TALENCIAKI

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Pracownicy i Przyjaciele Szkoły!

Pragniemy Wszystkich zaprosić do aktywnego udziału w akcji Lidla pod nazwą SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW, której celem jest wsparcie talentów i zainteresowań dzieci oraz zmobilizowanie lokalnej społeczności do zintegrowania się i udzielenia wsparcia szkole poprzez pozyskanie nowoczesnego sprzętu i wyposażenia.

Aby wziąć udział w akcji, należy:

- zrobić zakupy w sklepie Lidl, odebrać przy kasie TALENCIAKI ( papierowe kupony)  - za każde wydane 50 zł - w tym przynajmniej 1 warzywo lub 1 owoc (50 zł = 1 TALENCIAK ),

zebrane kupony przekazać naszej szkole wrzucając je do specjalnych, kartonowych pudełek (w sekretariacie/bibliotece)

lub

- przesłać elektronicznie wchodząc na stronę: lidl.pl/szkoly, WYBIERZ SZKOŁĘ (Szkoła Podstawowa  im. S. Pigonia w Medyni Łańcuckiej) – przepisując kod TALENCIAKA

lub

- zeskanować telefonem kod QR z TALENCIAKA i przypisać go szkole.

Zebrane TALENCIAKI szkoła wymieni na nagrody ( w zależności od ilości zdobytych punktów – sprzęt sportowy, elektroniczny, multimedialny, kreatywny).

Akcja trwa od 1 września do 5 listopada 2023 roku (szczegóły akcji na stronie www.lidl.pl/szkoly).

Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy! Liczymy na WAS!